Zane Carney coveruje napisany z Avril utwór Crush

Zane Carney był jednym z muzyków, z którym Avril Lavigne najdłużej pracowała nad utworami na album „Head Above Water”. Ostatecznie na płytę trafiła zaledwie jedna kompozycja, jaką wspólnie stworzyli a krążek wypełniono utworami nagranymi na kilka miesięcy przed premierą albumu. Carney natomiast nagrał partie gitar do poszczególnych utworów, m.in. singla „I Fell In Love With The Devil”, w którego teledysku później wystąpił. Mimo to „Crush”, czyli utwór napisany wspólnie z Lavigne pozostaje jego ulubionym. I właśnie on zabrzmiał podczas krótkiego internetowego koncertu.

Zane pozwolił sobie na zagranie nieco innej niż znamy z albumu wersji piosenki, co od razu zrodziło pytania, czy tak brzmiała pierwotna wersja? Wykonanie muzyka znajdziecie poniżej.

Zane dołączył do Team Lavigne, czyli grupy muzyków pracujących z Avril nad szóstym albumem, w styczniu 2016 roku. Wówczas piosenkarka oficjalnie go przedstawiła – pisaliśmy o tym tutaj. W sierpniu 2017 stanął w obronie Avril próbując wytłumaczyć, że chociaż nowej muzyki wciąż brak, nie oznacza to, że piosenkarka się obija. Jego słowa przytaczaliśmy tutaj. Miesiąc później Carney zaczął nagrywać ścieżki gitar do utworów na nową płytę, a we wrześniu 2018 roku potwierdził, że „Crush” znajdzie się na płycie.

Podobne Posty