Avril Lavigne zagra trasę po Chinach!

Avril Lavigne zagra trasę koncertową po Chinach, takie informacje podali nowi partnerzy strategiczni trasy. Kanadyjka przyleci (?) do Chin dzięki kontraktowi z Tencent Music i Midas Promotions, na mocy którego jej występy – choć nie wiadomo jeszcze czy wszystkie – będą transmitowane na żywo za pośrednictwem platform należących do Tencent Music Entertainment Group, m.in. QQ Music.

To na razie jedyne informacje, jakie przekazano chińskim mediom. Nie wiadomo, ile koncertów zagra Avril, w jakich miastach oraz kiedy. Nie wiadomo nawet, czy nie będą to występy odbywające się bezpośrednio z terenu Stanów Zjednoczonych, mające zrekompensować wszystkie azjatyckie koncerty – także te w Japonii, które według informacji tamtejszych mediów nie odbędzie się na początku przyszłego roku.

Pierwotnie artystka miała przylecieć do Chin w kwietniu 2020 roku, jednak zanim ogłoszono daty wszystkich koncertów Organizatorzy podjęli decyzję o ich odwołaniu z powodu pandemii. Na liście potwierdzonych dat koncertów zaplanowanych na początek 2021 roku nie ma Chin, brakuje także innych azjatyckich państw, które Lavigne miała odwiedzić w 2020 roku.

Aktualną listę jej koncertów można znaleźć tutaj. Tutaj natomiast informowaliśmy o datach w Chinach.

Podobne Posty