Avril Lavigne zagra wirtualny koncert! Poznaj szczegóły! [update]

Avril Lavigne zagra wirtualny koncert! W przyszłym miesiącu, dokładnie w sobotę 24 października piosenkarka wspólnie z zaproszonymi gośćmi specjalnymi stanie na scenie i zagra koncert dla swoich fanów z całego świata. Pieniądze uzbierane ze sprzedaży wejściówek na wydarzenie trafią na konto The Avril Lavigne Foundation i Global Lyme Alliance.

Wirtualne wejściówki są już dostępne w sprzedaży – podzielono je na trzy kategorie. Najtańszy, w cenie 25 dolarów daje dostęp do obejrzenia koncertu, kupując bilet za 60 dolarów kupuje się jednocześnie koszulkę, a płacąc 149 dolarów oprócz obejrzenia koncertu i koszulki można posłuchać próby dźwięku przez koncertem i wziąć udział w krótkim wywiadzie z piosenkarką, a także wysłać swoje pytania, które być może zostaną zadane Avril. Dostępność biletów w tym ostatnim pakiecie jest ograniczona. Bilety można kupić tutaj. Do podanych wyżej cen nie jest wliczony koszt wysyłki koszulki oraz podatki.

„Jestem bardzo podekscytowana mogąc zaprosić Was do dołączenia do mnie i BARDZO specjalnych gości w ramach wirtualnego koncertu #FlightLyme. 100% przychodu trafi na konto The Avril Lavigne Foundation i Global Lyme Alliance,” napisała Avril. „Borelioza to również globalna pandemia, ale globalny priorytet. Potrzebna na nam jest wszelka pomoc, żeby wytępić boreliozę. Nie będąc w stanie zagrać dla Was osobiście w tym roku, pomyślałam, że nadszedł czas, aby się wspólnie zabawić i zebrać fundusze,” dodała.

To pierwszy raz, gdy Kanadyjka zagra tego typu koncert, jej pierwszy i zarazem jedyny koncert w 2020 roku. W Polsce, ze względu na różnice w strefach czasowych, Avril wyjdzie na scenę o godzinie 2:00 w noc z soboty na niedzielę. Po zakupie biletu otrzyma się link, który umożliwi obejrzenie koncertu. Występ będzie dostępny przez 72 godziny po tym, jak się odbędzie. Logując się kilkanaście minut przed godziną rozpoczęcia będzie można zakupić dodatkowy merch.

AKTUALIZACJA: Oficjalnie zmieniono pierwotny zapis i po wykupieniu dostępu do wydarzenia będzie można oglądać je ponownie przez 48 godzin, początkowo w mailu po zakupie widniała informacja o dostępności przez 72 godziny.

Podobne Posty