Avril podpisała kontrakt z nowym managementem

Pod koniec stycznia tego roku informowaliśmy, tutaj, że Avril Lavigne najprawdopodobniej rozstała się z firmą Freesolo/Vector Management, która reprezentowała ją od 2018 roku, czyli od momentu przygotowań do wydania albumu „Head Above Water”. Informacja o tym, że ją reprezentują zniknęła wówczas z profilu piosenkarki w mediach społecznościowych.

Teraz, ponad pół roku później, pojawiła się informacja, że Avril nawiązała współpracę managerską z kanadyjską firmą Feldman Agency. Na oficjalny profilach firmy w mediach społecznościowych zamieszczono post ogłaszający dołączenie Lavigne do grona ich klientów.

Feldman Agency reprezentuje w dużej mierze kanadyjskich artystów. Pod swoimi skrzydłami, z tzw. dużych i rozpoznawalnych nazwisk, mają m.in. Alessię Carę, Bryana Adamsa, Carly Rae Jepsen, Chantal Kreviazuk, Dianę Krall, JJ Wilde, JoJo, Michaela Buble, Nelly Furtado, czy doskonale znany fanom Avril zespół Sum 41.

Zaczyna się zatem kolejny nowy rozdział w zawodowej karierze Avril. Trzymamy kciuki, żeby był bardziej owocny niż współpraca z poprzednią firmą.

Podobne Posty