Już jest! Nowy utwór z gościnnym udziałem Avril Lavigne trafił do serwisów streamingowych! Piosenka zatytułowana „What Child Is This?” pochodzi z najnowszej studyjnej płyty producenta muzycznego Tommeego Profitta zatytułowanej „The Birth of a King”, na której znajduje się 17 kompozycji świątecznych. Utwór, w oryginale, ma 155 lat i doczekał się licznych coverów mniej i bardziej znanych muzyków na całym świecie.

Podczas jednego z czatów z fanami dotyczącego nowego albumu muzyk napomknął, że do kilku utworów z albumu powstaną teledyski. Być może właśnie na planie jednego z nich pojawiła się nie tak dawno temu Avril! W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie z informacją, że znajduje się na planie zdjęciowym, jednak nie dodała nic więcej.

O tym, jak doszło do współpracy Lavigne i Profitta pisaliśmy tutaj. „Nagrywaliśmy razem przez rok, więc gdy tworzyłem ten album zaprosiłem ją do współpracy. To nie jest płyta z tradycyjnymi świątecznymi utworami. To dość mroczny, trochę kinowo brzmiący album,” powiedział Tommee. Może dzisiejsza premiera płyty zaowocuje nowymi wywiadami i kolejnymi informacjami.

Podobne Posty