Posłuchaj zapowiedzi nowego singla z gościnnym udziałem Avril!

Na oficjalnej stronie internetowej Universal Music Publishing Group, tej samej, która w październiku 2018 roku zdradziła najważniejsze szczegóły dotyczące albumu „Head Above Water” Avril Lavigne, pojawił się krótki fragment singla „What Child Is This?” pochodzącego z najnowszej, świątecznej płyty „The Birth of a King” Tommee Profitta. We fragmencie można usłyszeć kilka słów śpiewanych przez Avril oraz zapoznać się z klimatem kompozycji, która ukaże się najpóźniej 16 października, wraz z premierą całego albumu.

Udostępniony fragment był dostępny na stronie do momentu, w jakim nie został rozpowszechniony przez fanów Avril. Tommee, gdy tylko zorientował się, że zapowiedź trafiła na stronę Universal Music Publishing Group poprosił o jej usunięcie tłumacząc, że do publikacji doszło bezprawnie. Fragment zadomowił się jednak na YouTube i można go posłuchać w odtwarzaczu poniżej.

Podczas czatu muzyk napomknął także, że do kilku utworów z albumu powstaną teledyski. Być może właśnie na planie jednego z nich w niedzielę pojawiła się Avril! W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie z informacją, że znajduje się na planie zdjęciowym, jednak nie dodała nic więcej.

Podobne Posty