Avril w studiu nagraniowym! Współtowarzysz prac podzielił się nagraniem!

Co robi Avril Lavigne, gdy nie rozpakowuje przeprowadzkowych kartonów, ale też nie publikuje na Instagramie? Przebywa w studiu nagraniowym! Nagraniem sprzed jednego z nich podzielił się współtowarzysz prac, zdradzając tym samym, że spotkanie nie było przypadkowe, bo Avril sprezentowała mu deskorolkę ze swoim wizerunkiem.

Z kim nagrywa Avril? Z muzykiem znanym szerszej publiczności jako Mod Sun – Modern Sunshine, nagrywającymi muzykę zaliczaną do hip-hopu, alternatywy a nawet pop-rocka, bo nie stroni od rytmicznej perkusji i zamiłowania do melodii.

Derek Smith, bo tak nazywa się mężczyzna, zamieścił w sieci nagranie z parkingu przed studiem nagraniowym, na którym pokazuje piosenkarkę.

Muzyków łączą wspólni znajomi, m.in. Machine Gun Kelly, który wyreżyserował najnowszy klip Dereka, a z Avril pracował kilkanaście miesięcy temu. Innym znajomym jest G-Eazy, z którym nie wiadomo, czy Lavigne pracowała, ale z pewnością, co potwierdzają ich wspólne zdjęcia, spędzała czas imprezując. Nagranie umieszczone przez Mod Sun znajdziecie poniżej.

Producentem nadzorującym prace był John Feldmann, w ostatnim czasie pracujący m.in. z One OK Rock, Biffy Clyro, 5 Days of Summer czy Ashley Tisdale, w przeszłości stojący za sukcesami The Veronicas, Ashlee Simpson, Good Charlotte czy grupy The Used, dla której wyprodukował liczne albumy. Prywatnie lider Goldfinger, którego jednym z koncertowych gitarzystów był aktualny gitarzysta zespołu Avril.

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się informacje o dwóch możliwych duetach w utworach Avril. Najpierw ujawniono, choć nadal brakuje rzetelnego źródła, że za remiks do utworu „Lights Out” nagranego na album „Head Above Water” miał odpowiadać Steve Aoki, a kilka dni temu zarejestrowano w bazie BMI utwór „Breathe”. Z zapisu wynika, że w utworze udziela się Blvk Jvck.

Podobne Posty