Mod Sun podsyca atmosferę wokół współpracy z Avril. Kiedy premiera?

Jak informowaliśmy choćby tutaj Avril Lavigne przez kilka ostatnich dni przebywała w studiu nagraniowym, gdzie pracowała w towarzystwie producenta Johna Feldmana i muzyka znanego jako Modern Sunshine. Choć fani Kanadyjki, bazując choćby na jej własnych własnych słowach na temat brzmienia siódmej studyjnej płyty zakładali, że piosenkarka pracuje nad własnym repertuarem, Mod Sun sugeruje, że wizyty w studiu to praca nad utworem na jego album.

Zapytany przez fanów w mediach społecznościowych o rodzaj współpracy z Avril potwierdził, że jest to kolaboracja. Później odpowiedział również na pytanie o datę premiery lakonicznie stwierdzając, że niebawem poznany efekty. Niebawem może i wiele nie mówi, ale prawda jest taka, że Mod Sun jeszcze w tym roku planuje wydać nową płytę. Nad albumem, w tym wydanym kilka dni temu singlem Karma, pracował właśnie z Johnem Feldmanem.

Do tej pory, patrząc na internetowe publikacje całej trójki, w studiu spotkali się trzy razy. W weekend nagrali mostki, o czym z ekscytacją opowiadają na nagraniu. Na najbliższy piątek Mod Sun zapowiedział premierę kolejnego utworu zatytułowanego Bones.

Podobne Posty