Zobacz posiadłość, w jakiej zamieszkała Avril!

Amerykańskie media, z Variety na czele, donoszą, że Avril Lavigne kupiła posiadłość w Malibu! Od czasu rozwodu z Chadem Kroegerem, a później krótkiej wyprowadzki ze Stanów Zjednoczonych na czas choroby, piosenkarka mieszkała w wynajmowanej posiadłości, którą przez pierwsze lata po powrocie do Ameryki dzieliła wspólnie z Ryanem Cabrerą. Kilka tygodni temu poinformowała w mediach społecznościowych, że pakuje kartony i zmienia miejsce zamieszkania, a w maju, po latach nieudanych prób, udało się sprzedać posiadłość w Sherman Oaks, którą kupiła z Chadem. Byli małżonkowie zainkasowali 5 milionów dolarów.

Obecnie Avril mieszka w Malibu, w posiadłości za którą zapłaciła 7.8 miliona dolarów. Posiadłość ma 4 sypialnie, trzy łazienki i toaletę, została wybudowana w 1968 roku przez Scotta Gillena, a z okien rozciąga się widok na ocean. Ma do dyspozycji przestronną kuchnię, saunę, pokój do ćwiczeń, garderobę, domek dla gości i mały basen. Zdjęcia posiadłości – katalogowe – można obejrzeć tutaj.

Publikowane przez Lavigne zdjęcia – oceanu, drewnianego chodnika czy kominka – potwierdzają, że rzeczywiście jest to posiadłość, w jakiej zamieszkała.

Podobne Posty