Avril Lavigne podzieliła się kolejną porcją nowych zdjęć wykonanych w studiu nagraniowym. Piosenkarka wykorzystała je, żeby zdradzić personalia kolejnego muzyka, który wspiera ją w pracy nad siódmym studyjnym albumem. To Machine Gun Kelly, z którym poznała się już kilka miesięcy temu. O ich pierwszej wspólnej twórczej pisaliśmy tutaj. Nowe zdjęcia publikujemy poniżej.

Kilka dni temu, 21 grudnia, w sieci pojawiło się inne zdjęcie Avril ze studia nagraniowego, udostępnił je Travis Barker. Wówczas w sesji nagraniowej udział brali także Kevin Gruft i Nick Long, w przeszłości pracujący m.in. nad albumami Machine Gun Kelly, debiutem King Princess, czy płytą ONE OK ROCK. Zdjęcie można zobaczyć tutaj.

Ponadto, w pierwszy dzień świąt w sieci pojawiło się zdjęcie Avril i Modern Sunshine otwierających świąteczne prezenty. Na zdjęciu widać także fragment tablicy znajdującej się w studiu, na której wpisane są, najprawdopodobniej, tytuły piosenek. Nie wykluczone, a wręcz bardzo prawdopodobne, że są to tytuły piosenek, nad którymi pracuje Lavigne. Zdjęcie publikowaliśmy tutaj.

Podobne Posty