Avril Lavigne udostępniła na Instagramie kilka zdjęć z wczorajszej przejażdżki ze znajomymi nowym, specjalnie dla niej stworzonym motorem, a to stało się przyczynkiem do wymiany kilku zdań z fanami! Pomiędzy odpowiedziami w postaci emotikonów oraz wyznawaniu fanom miłości piosenkarka odpowiedziała także na pytania dotyczące nowej muzyki, a tę jak wiadomo zapowiadała jeszcze w trakcie promocji płyty „Head Above Water”, kilka miesięcy temu i w ostatnich tygodniach pokazując, że przebywa w studiu nagraniowym.

„Nowy rok, nowe piosenki”, napisała. „Nowa muzyka w 2021, miła niespodzianka na początku nowego roku, w styczniu”, odpowiedziała jednej z osób dodając do wiadomości emotki – zielone serce i agrafkę – towarzyszące publikacjom materiałów z pracy w studiu z Modern Sunshine. Wszystko wskazuje więc na to, że efekt współpracy muzyków poznamy w ciągu następnych kilku tygodni!

Według innego komentarza Avril powinniśmy spodziewać się rock and rollowego brzmienia. Przypominamy, że ModSun już enigmatycznie potwierdził, że na jego nowej studyjnej płycie znajdzie się utwór z Avril. Pierwotnie album miał się ukazać w grudniu tego roku. Nie wykluczone, że praca z Kanadyjką przesunęła termin wydania płyty na przyszły rok. Zaś sama Avril, o chęci wydania nowej muzyki w 2021, wspominała już w maju tego roku.

Przy okazji artystka zmieniła też zdjęcie profilowe, na inne z sesji promującej album „Head Above Water”. Publikujemy je powyżej.

Podobne Posty