Dziś odbyła się premiera teledysku Mod Sun do singla „Bones”, drugiej zapowiedzi jego nowego studyjnego albumu, który ukaże się na początku 2021 roku i na którym znajdzie się singiel nagrany z Avril Lavigne. W weekend informowaliśmy, że według informacji podanych przez jeden z chińskich serwisów streamingowych wspólna kompozycja muzyków nosi tytuł „Flames” i zadebiutuje już 8 stycznia. Teraz, przy okazji premiery teledysku do „Bones” możemy dowiedzieć się nieco więcej o jej brzmieniu.

Promując najnowszy singiel Modern Sunshine spotkał się wirtualnie z dziennikarzem Jamesem Wilson-Taylorem pracującym dla magazynu RockSound i uchylił rąbek tajemnicy dotyczący współpracy z Avril. Warto jednak zaznaczyć, że Mod unika w wywiadach ujawnienia nazwiska artystki, z jaką nagrał utwór, powtarzając jedynie, że to kobieta. Lavigne też nie ujawniła, z kim nagrała utwór. Muzycy trzymając więc wszystko w tajemnicy, podsycając ciekawość fanów i próbując podsycić ciekawość mediów. Ciut bardziej wylewni są jednak w mediach społecznościowych, o czym przekonaliśmy się już kilkakrotnie.

„To kobieta, stary, to będzie naprawdę zajebisty utwór”, powiedział nie kryjąc podekscytowania. „Nie mogę ujawnić nic więcej, nie mogę dać Ci żadnej wskazówki, naprawdę sam nie mogę w to uwierzyć, ale będzie bardzo ekscytująco. Już nie długo, na początku roku”. Zachęcany przez Jamesa skusił się jednak na próbę scharakteryzowania brzmienia piosenki. „Uwielbiam ten numer, brzmieniem przypomina mi Foo Fighters, wiesz to charakterystyczne tempo perkusji, takie w stylu Taylora Hawkinsa, bardzo rockowe”, powiedział.

Więcej na temat kulis współpracy pisaliśmy tutaj.

Podobne Posty