Tracklista nowej płyty powoli nabiera kształtów?

Gdy z końcem grudnia publikowaliśmy nowe zdjęcia Avril Lavigne ze studia nagraniowego wspomnieliśmy o zdjęciu, na którym widać tablicę z wypisanymi wyrazami mogącymi być tytułami utworów z siódmej studyjnej płyty Kanadyjki. Teraz możemy podejrzeć tablicę z lepszej perspektywy i zobaczyć, jak na przestrzeni tygodni zmieniły się tytuły.

Wciąż nie ma potwierdzenia, że są to piosenki mające szansę trafić na album Avril, ale sama piosenkarka potwierdziła, że nad albumem pracuje m.in. z Mod Sunem i Machine Gun Kelly, a producent John Feldmann nie ukrywa, że to właśnie on stoi za brzmieniem materiału. Właśnie jego widać na screenie z nagrania umieszczonego na profilu jednego ze współpracowników Modern Sunshine. Filmik został szybko usunięty.

Pośród tytułów można dostrzec trzy nagrane w duecie – z Mod Sunem, Machine Gun Kelly i Marshmello, o którego udziale w powstawaniu nowych piosenek pisaliśmy już w grudniu, tutaj. Widać też informacje o dwóch b-side’ach i 7 utworów oznaczonych gwiazdkami, które mogą sugerować, że te piosenki z pewnością trafią na album.

1. Joker ⭐️
2. Deja Vu (wersja 2) 
3. Love Sux ⭐️
4. Avalanche⭐️
5. We High
6. Hellelujah!⭐️
7. Californyeah feat. Modsun⭐️
8. Burn Out (b-side)
9. Kiss me just like the world is ending⭐️
10. Pity Party
11. Eternally 
12. Dancing With a Hurricane (b-side)
13. Bite Me feat. Marshmello
14. Too Fast To Live
15. Boys Lie feat. Machine Gun Kelly⭐️
16. Take My Breath
17. Dare To Like Me

Podobne Posty