Wraz z premierą singla „Flames”, piosenki Mod Sun z gościnnym udziałem Avril Lavigne, w sieci pojawiło się kilka ciekawych materiałów promocyjnych. Pierwszym z nich jest niespełna minutowe nagranie wideo pokazujące kulisy pracy nad utworem – sesje nagraniowe w studiu – oraz sesją zdjęciową na jego okładkę. Ta odbyła się w posiadłości Avril, gdzie Modern Sunshine tworzył także inną sesję na potrzeby płyty.

„Ashley wysłał mi „Flames”, żeby pokazać nad czym obecnie pracuje. Gdy ją usłyszałam powiedziałam: stary, ten utwór jest zajebisty! A później Mod poprosił mnie, żebym w niej zaśpiewała, więc powiedziałam: się wie”, powiedziała Avril ujawniając kulisy rozpoczęcia współpracy. „Nagrałaś mi wiadomość, a ja oszalałem, że Avril Lavigne podoba się mój kawałek,” wtrącił się Mod Sun.

Ponadto, Avril opublikowała nowe zdjęcie z wspomnianej wyżej sesji. Trzy fotografie pokazała wraz z początkiem nowego roku. Ich autorem jest Nathan James. Zdjęcie publikujemy powyżej, a nagranie można obejrzeć tutaj lub bezpośrednio na profilu Mod Sun.

Podobne Posty