Avril Lavigne znów poświęciła chwilę, żeby odpowiedzieć na kilka pytań fanów pozostawionych pod jej najnowszym postem na Instagramie. Piosenkarka odpowiedziała na trzy dotyczące nowego albumu, nad którym pracuje od grudnia 2020 roku.

„Nowy album niebawem! Piosenki latem, na pewno. Nowa muzyka wkrótce, utwory w lecie,” napisała. Odpowiedzi Avril powinny cieszyć, ale wzbudziły niemałe zamieszanie w szeregach fanów. Zaledwie tydzień temu, również w krótkiej wymianie zdań z fanami, piosenkarka przyznała, że nową muzykę usłyszymy w okresie wiosennym.

Co wydarzyło się przez tydzień? Patrząc na zdjęcia publikowane przez Avril w mediach społecznościowych prace nad kompozycjami trwają i być może nie ma ustalonego terminu, w jakim wytwórnia oczekuje od niej dostarczenia materiału. Odpowiedzi Lavigne mogą być więc podyktowane jedynie jej przypuszczeniami opartymi na przebiegu prac. Możliwe, że jedyny ograniczający Lavigne termin to moment, w którym producent John Feldman będzie musiał zająć się innymi projektami.

Zastanowienie wzbudziło też zdanie, którym Avril zaczęła odpowiada na pytanie o siódmy album. „It’s done”, w kontekście zadanego pytania, można rozumieć dwojako – albo dosłownie, że album jest gotowy – co musiałby oznaczać, że środowe zdjęcia ze studia były uwiecznieniem ostatniego dnia nagrań – lub że praca trwa, a Avril się „pospieszyła”. O tym ostatnim powinnismy się przekonać w najbliższym tygodniu, obserwując publikacje na Instagramie Avril.

Podobne Posty