Flames wciąż walczy o Top 20 Alternative Radio + zapowiedź wersji akustycznej

Wydany na początku stycznia singiel „Flames”, który Avril Lavigne nagrała na album „Internet Killed The RockStar” Mod Suna wciąż walczy o wejście do Top 20 w amerykańskim radiu grającym muzykę alternatywną. Utwór spadł na #22 miejsce, z #21, i zaliczył lekki spadek na listach Billboard związanych właśnie z popularnością w radiu.

Rock & Alternative Airplay #39 (-2)
Alternative Airplay #24 (-2)

Zarówno dla Avril jak i Mod Suna „Flames” to najpopularniejszy w karierze utwór w radiowym formacie Alternative. Dla Lavigne jest to jednak kolejny w ostatnich latach utwór, który dobrze radzi sobie w jednym formacie – w 2018 roku singiel „Head Above Water” doskonale radził sobie w rozgłośniach Christian, ale osiągnął większy sukces na najważniejszej liście Billboard – Hot 100, gdzie „Flames” nie udało się dotrzeć.

Świętując sukces utworu, oraz dobre przyjęcie nowej płyty, Mod Sun już zapowiedział wydanie reedycji albumu. Zapowiedział też, że na edycję poszerzoną trafi akustyczna wersja jego wspólnego singla z Avril. W przyszłym tygodniu muzyk obchodzi 34-te urodziny. Wówczas chce sprezentować fanom coś nowego…

UPDATE: Mod Sun zapowiedział, że z okazji urodzin ukaże się singiel „Heavy” z gościnnym udziałem blackbear.

Podobne Posty