„Jest najwspanialszym człowiekiem chodzącym po tej planecie” – Mod Sun

Mod Sun kontynuuje promocje swojej najnowszej studyjnej płyty, „Internet Killed The Rockstar”, a jednym z jej elementów jest opowiadanie o współpracy z Avril Lavigne. Wczoraj muzyk udzielił wywiadu rozgłośni radiowej 97x i w superlatywach opowiadał o piosenkarce.

„To jedna z najwspanialszych osób, jakie chodzą po tej planecie,” zaczął. „Najmilsza, najbardziej troskliwa i zdecydowanie jedna z najbardziej autentycznych artystek jakie mamy. Doceniajcie Avril Lavigne, wiem, że to robicie, ale nie przestawajcie. Jest tak autentyczna, jak to tylko możliwe. Siada w salonie, bierze gitarę i pisze piosenkę. Jest najprawdziwsza,” powiedział.

Oprócz komplementów Mod Sun przyznał, że radiowy sukces „Flames” oznacza, że należy zadbać o to, aby fani usłyszeli utwór na żywo. Po najnowszej aktualizacji listy popularności singiel znalazł się na #20 miejscu w radiowym formacie Alternative w Stanach Zjednoczonych, oficjalnie uzyskując tytuł najpopularniejszego utworu Mod Suna w Stanach. Muzyk zdradził, że chciałby zacząć prezentować światu live wersje piosenki. Na razie, o czym pisaliśmy tu, zapowiedział, że na reedycji „Internet Killed The Rockstar” znajdzie się akustyczna wersja utworu.

Podobne Posty