W najnowszym poście opublikowanym na Instagramie Avril Lavigne rozpoczęła zapowiadanie solowego materiału! Piosenkarka opublikowała fragmentu tekstu jednej z nowych piosenek – „Cannonball”, otwierającej album, a w komentarzach ujawniła, że jest to dopiero początek serii postów z fragmentami tekstów oraz tytułami kompozycji.

Czy „Cannonball” to pierwszy singiel? Tak sugeruje jeden z komentarzy Avril, ale opublikowany chwile wcześniej temu zaprzecza. Odpowiadając na pytanie o datę premiery nowej płyty Avril odpisała: jestem gotowa. Co ciekawe, na udostępnionej kilka miesięcy temu potencjalnej trackliście siódmej studyjnej płyty Avril nie na piosenki o tym tytule. Czyżby była nowsza? A może upublicznione tytuły były jedynie roboczymi?

“Take your best shot, give me all that you’ve got, I’ll come in hot like a CANNONBALL”.

Dwie godziny po publikacji posta Avril wyjaśniła (uściśliła), że „Cannonball” nie jest pierwszym singlem z nowej płyty, a tytułem jednej z piosenek, które znajdą się na albumie. Dodała też, że singiel ukaże się w lecie oraz że jest gotowa na wydanie albumu i nie może się tego doczekać. O letniej premierze Avril mówiła już w lutym.

Podobne Posty