Willow Smith opowiada o współpracy z Avril i zdradza tytuł wspólnego utworu

W wywiadzie dla W Magazine Willow Smith opowiedziała nieco o współpracy z Avril Lavigne, która zgodziła się zaśpiewać w jednym z utworów, jakie znajdą się na nadchodzącym studyjnym krążku Willow. O współpracy pisaliśmy tutaj. Teraz wiemy, jak nazywa się piosenka, w której usłyszymy Avril – „Grow”.

„Chciałam, żeby ten numer brzmiał jak piosenka emitowana w Radio Disney w 2007 roku, więc odezwałam się do Avril Lavigne. Chciałam tej zadziorności Avril z 2007 roku. Gdy usłyszałam, co zrobiła z materiałem jaki jej wysłałam poczułam, że przeniosłam się czasie, siedziała w samochodzie i wrzeszczała: „I don’t have to try to make you realize!”. To, co zrobiła przeszło moje najśmielsze wyobrażenia„, powiedziała Willow.

Data premiery albumu nie została potwierdzona. O współpracy Lavigne i Smith również nie wiadomo wiele, ale coraz pewniejsze staje się, że to właśnie w celu nagrania fragmentów „Grow” Avril spotkała się kilka razy w studiu z Travisem Barkerem, a nie, jak wcześniej zakładano, pracując nad własnym repertuarem.

Podobne Posty