Najpóźniej za 15 dni dowiemy się, jak brzmi efekt współpracy Avril Lavigne z Willow Smith. Właśnie na 16 lipca zapowiedziano premierę nowego albumu młodej Amerykanki, Lately I Feel Everything. Promując wydawnictwo Willow chętnie rozmawia z dziennikarzami i odpowiada na pytania dotyczące współpracy ze swoją idolką z lat młodzieńczych, Avril Lavigne. Dzięki temu dowiadujemy się, o czym opowiada piosenka oraz jak, zdaniem dziennikarzy, brzmi.

„Grow” to połączenie pop-punkowych brzmień mogących przypominać największe przeboje Lavigne, z charakterystycznym stylem Travisa Barkera, który gra na perkusji. Utwór opowiada o doznaniach duchowych, poszukiwaniu siebie i właśnie to zainspirowało Willow to zaproszenia Avril: „Wydaje mi się, że nasze drogi były bardzo podobne, bo zaczynałyśmy w bardzo młodym wieku”.

Premiera utworu „Grow” to druga z muzycznych nowości hucznie zapowiadanych przez Lavigne z końcem 2020 i początkiem 2021 roku. Wówczas artystka przyznała, że przez cały rok 2021 będzie wydawała nowe nagrania. Fragment ”Grow” publikowaliśmy tutaj, przy okazji publikacji zdjęć z planu teledysku.

W innym wywiadzie Willow obiecała, że wspólnie z Avril przygotowała dużo treści, które będą publikowane wraz z premierą. Nie wiadomo, czy utwór ukaże się razem z płytą czy wcześniej.

Podobne Posty