Avril o Olivii Rodrigo: jej wrażliwość jest jej siłą

W ostatnich miesiącach Olivia Rodrigo stała się jedną z największych i najbardziej obiecujących gwiazd muzyki rozrywkowej. Lista sukcesów się powiększa, a wraz z nią nie słabnie zainteresowanie mediów. Rodrigo pojawiła się na okładce najnowszego numeru Variety, który odezwał się do Avril Lavigne z prośbą o wypowiedz na temat młodej wokalistki, której wybrane utwory, przez recenzentów, często porównywane są do debiutanckich singli Kanadyjki.

Redaktorzy Variety podkreślają, że Lavigne zalicza się do fanek Rodrigo oraz jest w grupie tych, których poruszyła „głębia i klimat” singla „Drivers License”. Według słów Avril wrażliwość Olivii jest jej siłą.

„Uważam, że to ważne, aby takie osoby jak Olivia szczerze wyrażały swoje opinie docierając do młodych kobiet wciąż próbujących odnaleźć siebie”, powiedziała Avril. „Jej utwory to jej prawda, którą słychać. Po tym, jaka jest reakcja jej fanów widać, że jest to szczere”.

Ostatnio, również z pozytywnych słowach, Avril wypowiedziała się na temat powrotu popularności gatunku muzyki, w którego tworzeniu brała czynny udział. Pisaliśmy o tym tutaj.

Podobne Posty