Avril zaskoczyła słuchaczy BBC Radio 1 i zabrała głos w sprawie nowych utworów

Z początkiem tego roku wśród fanów Avril Lavigne zapanowało wielkie poruszenie, bo wydawało się, że piosenkarka nie tylko znalazła wymarzonego producenta, ale też zadbała, aby na nową muzykę nie trzeba było czekać miesiącami od jej powstania. Z czasem, co sama Avril potwierdziła kontaktując się z jedną z fanek, okazało się, że plany na wydanie kilku singli w wakacje, a nowej muzyki przez cały rok, to już przeszłość. Dziś Kanadyjka zaskoczyła słuchaczy BBC Radio 1 i w audycji Yungbluda wypowiedziała się na temat planów zawodowych.

„Prawdopodobnie za miesiąc lub dwa, wreszcie, wydam nową muzykę,” powiedziała na antenie odpowiadając na pytanie o to, co obecnie robi. Yungblud przyznał, że miał okazje usłyszeć kilka nagrań i uważa je za niesamowite oraz podkreślił, że piosenkarka przygotowała kilka niespodzianek. Nie wykluczone, że nawiązał w ten sposób do kilku duetów, które można było wypatrzeć na „zdjęciu” tracklisty opublikowanym kilka miesięcy temu.

Muzycy spotkali się w studiu, gdzie wspólnie tworzyli, choć do dziabnie wiadomo na czyj album, a Avril była nawet gościnią jego specjalnego koncertu. Rozmowy można posłuchać poniżej:

Czekamy! Czyżby czekała nas kolejna premiera z okazji urodzin?

Podobne Posty