Avril: nagrałam pop-punkowy album, Travis wyprodukował kilka utworów

Pojawiając się na czerwonym dywanie MTV VMA Avril Lavigne miała niecodzienną okazję na spotkanie wielu dziennikarzy. W trakcie krótkiej rozmowy z Variety piosenkarka została zapytana o nowy studyjny album, a właśnie ten fragment rozmowy szybko trafił na profil magazynu.

Czego nowego się dowiadujemy? Że John Feldmann, wbrew panującemu od miesięcy przekonaniu, nie jest jednym producentem siódmej płyty. „Kilka piosenek wyprodukował Travis Barker,” powiedziała Avril.

„Nagrałam pop-punkowy album, który niedługo się ukaże. Pracowałam z kilkoma osobami, Mod Sunem i Johnem Feldmannem, Travis zagrał na perkusji i wyprodukował kilka piosenek i może będzie duet z Machine Gun Kelly,” dodała sugerując, że próbuje być tajemnicza i nie ujawniać zbyt wiele. Fakt współpracy z MGK wyszedł na jaw po publikacji wspólnych zdjęć ze studia, z końcem ubiegłego roku, a później został potwierdzony rzekomą tracklistą płyty.

W rozmowie z MTV News i ET Canada również padło pytanie o nowy album, jednak Avril nie powiedziała niczego nowego. Powtórzyła zdanie o brzmieniu płyty i zapewniła, że singiel ukaże się w ciągu „miesiąca lub dwóch”, co mówiła też na antenie BBC Radio 1.

Podobne Posty