Wczoraj wyemitowano zarejestrowany z wyprzedzeniem koncert halloweenowy House of Horrors organizowany przez Travisa Barkera. Avril Lavigne, o czym pisaliśmy tutaj, była jedną z gwiazd koncertu. Już kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że wykonała single „Sk8er Boi” i „Girlfriend”, jednak emisja wydarzenia miała obfitować w zakulisowe materiały i wywiady z artystami. Piosenkarka udzieliła tego wywiadu i ponownie wypowiedziała się na temat swojej siódmej studyjnej płyty. Albumu, który skończyła nagrywać na początku 2021 roku, a którego premierę już kilkakrotnie zapowiadała na ten rok, jak na razie bez powodzenia.

„Jestem bardzo podekscytowana premierą nowej muzyki. Spędziłam ubiegły rok nagrywając ten album. To moja najbardziej alternatywna płyta,” powiedziała Avril dodając, że dziennikarka, z którą rozmawiała miała okazję usłyszeć kilka utworów. „Pracowałam z ludźmi, z którymi się przyjaźnię, z ludźmi będącymi częścią tej alternatywnej sceny muzycznej. Chyba nigdy nie bawiłam się tak dobrze nagrywając album, co samo w sobie jest świetną zabawą, ale czułam, że jestem w otoczeniu ludzi, którzy mnie rozumieją”. Avril, ponownie, scharakteryzowała płytę jako pop-punkową i energiczną.

Całe wydarzenie można obejrzeć w odtwarzaczu poniżej. Występ Avril rozpoczyna się w 43-ciej minucie. Wywiad zaraz na początku nagrania. Wszystko, co wiemy na temat siódmej płyty Avril znajdziecie tutaj.

Podobne Posty