Amerykańskie media donoszą, że Avril Lavigne będzie jedną z gwiazd kultowego sylwestrowego koncertu od lat emitowanego na antenie stacji ABC. Kanadyjka znalazła się na liście artystów, którzy mają wystąpić podczas Dick Clark’s New Year’s Rockin Eve prowadzonego przez Ryana Seacresa. Emisję koncertu zaplanowano oczywiście na ostatni dzień roku, ale Lavigne swój występ – podobnie jak kilkoro innych artystów – ma zarejestrować w Los Angeles, między 18 a 20 listopada. Na scenie piosenkarce będzie towarzyszył Travis Barker, a w repertuarze ma się znaleźć nowość oraz „utwór z czasu świetności”, cokolwiek autor tych słów miał na myśli. W przypadku Lavigne najpewniej „Sk8er Boi”.

W 2011 roku to właśnie podczas tego wydarzenia odbyła się premiera singla „What The Hell”. Wówczas Kanadyjka zaśpiewała również „Girlfriend”. Oprócz Avril wystąpią m.in. Måneskin, Ciara oraz Macklemore & Ryan Lewis. Stacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu z listą artystów zaproszonych do udziału.

AKTUALIZACJA: 16 grudnia Avril potwierdziła, że jest jedną z gwiazd sylwestrowego koncertu ABC. Jej potwierdzenie pojawiło się po oficjalnym komunikacie organizatorów, którzy podali, że wykona (zgodnie z przypuszczeniami) „Sk8er Boi” i „Bite Me”.

Podobne Posty