Zane Lowe rozmawia z Avril Lavigne [wideo]

Zgodnie z zapowiedzią Apple Music udostępnił wywiad, który z Avril Lavigne przeprowadził Zane Lowe. Rozmowa jest częścią cyklu At Home With…, a między rozmawianiem o autorskiej muzyce, Avril opowiedziała o swoich ulubionych artystach oraz o tych, z którymi w ostatnim czasie się spotkała bądź współpracowała. Niestety w przeciwieństwie do rozmowy z Kevanem Kennym, ten wywiad nie dostarczył żadnych nowych informacji na temat siódmej studyjnej płyty.

Kanadyjka opowiedziała o utworze „Bite Me”, o pracy nad teledyskiem, o współpracy z Travisem Barkerem, Willow i Machine Gun Kelly, którego uważa za świetnego artystę. W podobnym tonie wyraziła się na temat Yungbluda. Rozmowę przerywały utwory właśnie tych muzyków oraz innych, o których opowiedziała Lavigne – m.in. Goo Goo Dolls, z którymi wystąpiła na początku kariery czy Oasis, którymi zainteresowała się podczas pierwszej koncertowej wizyty w Wielkiej Brytanii.

„Czas znów zaszaleć, a ja mam w sobie zadziorną stronę. W przypadku tego singla, „Bite Me”, jest tak, że sama jestem w bardzo dobrym momencie, jest wesoło i ten numer to odzwierciedla. Mimo że opowiadam o przeszłych zdarzeniach, jakie przydarzyły mi się w miłości, ale powiedzmy sobie szczerze, miłość nie jest łatwa, prawda?,” powiedziała Avril. „Bite Me opowiada o nie dawaniu drugiej szansy kolesiowi, który jej chce, bo wiesz, że już ją dałeś… i szanujesz też samego siebie”.

Sporo czasu poświęcono na rozmowę o muzyce country, na której wychowała się Avril i której jak twierdzi nadal słucha. „W country jest bardzo dużo punkowej energii, opowiadane historie są bardzo punkowe, co ostatnio przyznał nawet Mod, gdy słuchaliśmy piosenek country w aucie”.

O swojej nowej muzyce powiedziała niewiele, o starej mówiła w kontekście uwielbiania singla „I’m With You”, który mimo upływu lat wciąż doskonale wypada na koncertach. „Ludzie płaczą, wyciągają latarki, no teraz to już telefony”, powiedziała. Pełen wywiad można znaleźć na Apple Music. Fragment poniżej.

Podobne Posty