Avril: szukam firmy, która zajmie się produkcją filmu Sk8er Boi

Avril Lavigne została zaproszona do internetowej audycji After School Radio Marka Hoppusa, w z którym w lutym 2021 roku pracowała nad utworem All I Wanted, który już 25 lutego ukaże się wraz z płytą Love Sux. W rozmowie poruszono temat nadchodzącego albumu, filmu inspirowanego utworem „Sk8er Boi”, zwyczajów koncertowych czy internetowej aktywności Avril.

Dowiadujemy się, że prace nad filmem „Sk8er Boi”, który Lavigne zapowiedziała już w grudniu wcale nie są zaawansowane. Piosenkarka wyjaśniła, że dopiero spotyka się z firmami zajmującymi się produkcją filmową, szuka producenta, a gdy go znajdzie zatrudni reżysera i rozpocznie się praca nad scenariuszem. Sama ma kilka pomysłów na kierunek, w którym powinien pójść ten film. Trudno jednak oczekiwać, że premiera odbędzie się w najbliższych miesiącach i najprawdopodobniej nie zbiegnie się w czasie z 20-leciem albumu „Let Go”.

Z innych ciekawostek, Lavigne zdradziła, że uwielbia Pinterest i jej hobby jest tworzenie mood boardów, będąc w trasie koncertowej po Stanach chętnie kupuje w Walmart oraz nie wyobraża sobie koncertowego podróżowania bez ciasteczek Rice Krispies. Rozmowy można wysłuchać na Apple Music, tutaj.

Podobne Posty