Avril dla Alt 105.1: trasa po Stanach jest pewna, reszta stoi pod znakiem zapytania

Za Avril Lavigne intensywny dzień, pełen rozmów z amerykańskimi rozgłośniami radiowymi emitującymi muzykę alternatywną. W ramach promocji singla „Bite Me”, który jak pisaliśmy tutaj, jest o krok od wejścia do Top 25, Avril spotkała się nie tylko z dziennikarką 97x, ale też Alt 105.1 i Alt Z 93.3. Rozmowę z tymi drugimi publikujemy poniżej.

Piosenkarka ponownie odpowiedziała na standardowy zestaw pytań – powrót muzyki pop-punkowej na listy popularności, singiel „Bite Me”, nową płytę i plany na 2022 rok. „Pracuję zdalnie. Mam zaplanowane koncerty, letnią trasę po Stanach, która jestem pewna, że się odbędzie, kanadyjską, która myślę, że się odbędzie. Reszta jest pod znakiem zapytania”, przyznała piosenkarka, nie mówiąc wprost, że pandemia znów zaczyna krzyżować jej plany powrotu do Europy. Daty koncertów w Stanach Zjednoczonych nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo jedynie, że wyznaczono je na wakacje.

Piosenkarka opowiedziała też o swojej malarskiej pasji, która jak wiemy trwa od lat, ale nigdy nie była przez nią upubliczniana. „Dam o prywatność, malarstwo jakoś nigdy nie ujrzało światła dziennego”. Na zakończenie poruszono temat mediów społecznościowych i TikToka, z którego Avril korzysta okazyjnie oraz świątecznego albumu, nad jakim – od dziesięciu lat – pracuje piosenkarka. „Nareszcie może będę mieć czas, żeby zacząć nad nim pracować”.

Podobne Posty