Posłuchaj fragmentu nieopublikowanego utworu Avril! [aktualizacja]

W sieci znów zaczęły pojawiać się fragmenty niewydanych piosenek, które nagrała Avril Lavigne. W odtwarzaczu poniżej można posłuchać 10 sekund wersji demo piosenki rzekomo zatytułowanej „Half”. Nagranie ma pochodzić z sesji nagraniowych z okresu 2006-2010. Ponadto opublikowano pełną wersję piosenki „Lights Out”, nagranej przez Carah Faye, o której pisaliśmy w listopadzie 2020 roku. Wtedy mogliśmy posłuchać 10 sekund w wykonaniu Avril.

AKTUALIZACJA: Udostępniony fragment zdaje się wcale nie być taki stary! Jeśli wierzyć innym źródłom jest to zapowiedź jednej z nowych piosenek z siódmej płyty. Potwierdzeniem tych doniesień może być fakt, że w tekście pojawia się zdanie zbliżone do tytułowego „Love It When You Hate Me,” duetu nagranego z blackbear, który został potwierdzony przez samą piosenkarkę.

AKTUALIZACJA #2: Za pośrednictwem profilu na Instagramie Avril spytała, kto jest gotów na premierę nowego utworu, publikując fragment nowego tekstu i sugerując (tagiem na zdjęciu), że w ciągu najbliższych dni posłuchamy w całości wspomnianego wyżej utworu!

Podobne Posty