Avril: większość moich ulubionych piosenek nie trafiła na Love Sux

Za Avril Lavigne kolejna seria spotkań z dziennikarzami. Piosenkarka udzieliła wywiadu Kyle’owi Meredithowi, któremu udało się uzyskać odpowiedzi na pytania, które nie padły we wcześniejszych wywiadach. Dzięki tej rozmowie – publikujemy ją poniżej – możemy się dowiedzieć, że na finalną wersję „Love Sux” nie trafiło wiele piosenek, które Avril uważa za swoje ulubione.

„Skomponowaliśmy ponad 30 utworów, miałam czas wybrać te najlepsze, ale mogłabym wydać podwójny album, co w sumie było w planach. Wiele z moich ulubionych nie ma na „Love Sux”. Mogłabym je wydać tak naprawdę z dnia na dzień”, powiedziała. Przypominamy, że już w lutym 2021 roku Avril retorycznie zapytała fanów, informując że skończyła nagrywać siódmy album, czy powinna zacząć pracować nad ósmym. Tak naprawdę po skończeniu każdej płyty piosenkarka obiecuje szybką premierę następnej, ale może tym razem rzeczywiście nie będzie to tylko gadanie?

Avril odniosła się również do prac nad filmem inspirowanym „Sk8er Boi”, po raz pierwszy wyraźnie podkreślając, że prace toczą się wokół pełnoprawnego filmu, nie poszerzonej wersji teledysku z 2003 roku. W niedawnym wywiadzie powiedziała, że przygotowania do realizacji projektu zaczęły się już dwa lata temu. Teraz dodała, że pracując nad „Love Sux” powstały utwory, które mogą znaleźć się na soundtracku do filmu oraz że są piosenki mogące uchodzić za inspirowane „Sk8er Boi”.

„Takim małym ukłonem w stronę „Sk8er Boi” jest „Bois Lie”, ale istnieją piosenki, które są powrotem do moich przeżyć, gdy miałam 16 lat, ale nie znalazły się na tej płycie. Myślę, że zatrzymam je na soundtrack do filmu,” powiedziała. „Film bazuje na historii z teledysku, w tym momencie trwają prace nad scenariuszem. Nie mogę powiedzieć, kto go pisze, ale to bardzo utalentowana osoba. Ja jestem producentką”.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytań o 20-tą rocznicę. Piosenkarka zdradziła, że 3 czerwca powinna odsłonić swoją gwiazdę w Walk of Fame. „Nie jestem pewna, w jaki sposób będziemy ją świętować, ale może zagram jakieś małe koncerty? Coś się wydarzy,” podsumowała.

Zamów album Love Sux w Empiku – kliknij tutaj lub u innego sprzedawcy – tutaj. Premiera płyty już 25 lutego!

Podobne Posty