Love Sux zostanie poszerzone o trzy utwory?

Na ile należy wierzyć plotkom? W przypadku muzycznej działalności Avril Lavigne większość zawsze okazuje się prawdziwa, więc tym bardziej warto napomknąć, że te jeszcze gorące plotki mówią, że Love Sux zostanie rozszerzone o trzy utwory!

O chęci opublikowania tzw. deluxe version Avril informowała kilka tygodni temu, odpowiadając na pytania fanów na Instagramie. Od trzynastu miesięcy wiadomo natomiast, że na finiszu prac wybrano siedemnaście utworów, z trzydziestu, które miały powstać podczas trzech miesięcy pracy.

Na podstawową wersję albumu, który ukaże się już w piątek ma trafić dwanaście piosenek, rozszerzona ma być okazją do wydania Californyeah, Hallelujah i Eternally. Utwór Californyeah, przynajmniej według tracklisty ze stycznia 2021 roku, to duet z Mod Sunem.

DTA Records rzekomo nie planuje wydawania rozszerzonego albumu na nośniku fizycznym, ma się skupić na obecności w streamingu. Premiera miałaby odbyć się w okolicach letniej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, której daty mają zostać ogłoszone w piątek.

Zamów album Love Sux w Empiku – kliknij tutaj lub u innego sprzedawcy – tutaj. Premiera płyty już 25 lutego!

Podobne Posty