Podziel się radością z premiery albumu „Love Sux” Avril Lavigne z obserwatorami, przyjaciółmi i znajomymi! Opublikuj na swoim profilu na Twitterze i/lub Instagramie zdjęcie zakupionej płyty, opatrz je komentarzem/dodaj dowolny opis, oznacz nas w publikacji i stań przed szansą wygrania zestawu przypinek widocznych na zdjęciu!

Publikacja nie musi pokazywać Twojej twarzy. Ma wpasowywać się w prowadzone przez Ciebie konto, pokazywać album „Love Sux” na CD – bo tylko taka wersja jest dostępna w sprzedaży w Polsce – i zawierać informacje, jakie mogą zachęcić Twoich odbiorców do zakupu/posłuchania albumu Avril. Ty znasz ich najlepiej! Nie zapomnij oznaczyć nas w poście (lub na zdjęciu), żebyśmy mogli go znaleźć, polubić i może wręczyć Ci przypinki. Możesz uwzględnić hashtagi: #LoveSuxPoland #AvrilŁódź2023 #AvrilPolska2023 #AvrilLodz #AvrilLodz2023 #FanClubTakeIt

Akcja trwa od 25 marca do 7 kwietnia. Dotyczy kont na Twitterze i Instagramie (w tym Instastories). Szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy przypinek wybierzemy między 8 a 10 kwietnia i skontaktujemy się z nimi poprzez medium zgłoszone do zabawy. Przypinki wysyłamy na terenie Polski. Opublikowana liczba postów, zaangażowanie odbiorców nie wpływają na Twoje szanse w zabawie, więc nie martw się, jeśli masz małe konto. W trakcie trwania zabawy możemy udostępniać posty zgłaszane do udziału, ale nie jest to równoznaczne z uznaniem ich autorów za laureatów.

Nasze konto na Instagramie | Nasze konto na Twitterze

Sponsorem przypinek jest wytwórnia płytowa Warner Music Poland odpowiadająca za dystrybucję płyty „Love Sux” w Polsce.

Zamów album Love Sux w Empiku – kliknij tutaj lub u innego sprzedawcy – tutaj.

Podobne Posty