Na łamach strony internetowej magazynu People pojawiły się trzy zdjęcia z dnia zaręczyn Avril Lavigne i Dereka Smitha oraz artykuł, w którym para zdradza kulisy wyjątkowego dnia. Zaręczyny odbyły się 27 marca w Paryżu, podczas rejsu łódką, przy akompaniamencie skrzypiec. Artykuł można znaleźć tutaj. Autorem zdjęć jest Marc Moitessier.

„To były najromantyczniejsze zaręczyny, o jakich mogłam marzyć”, powiedziała Avril, która otrzymała od narzeczonego pierścionek z XIV Karats z Beverly Hills, zaprojektowany specjalnie dla niej, w kształcie serca, złożony z małych serc. Pierścionek ma wygrawerowane słowa „Hi Icon”, pierwsze jakie Mod wypowiedział do Avril, gdy jesienią 2020 roku spotkali się w studiu nagraniowym, oraz „Mod + Avril”. Inspiracją dla takiego kształtu pierścionka były pierścionki z sercem, które każdy z nich miał podczas pierwszego spotkania. 

„Od pierwszego tygodnia wspólnej pracy w studiu wiedziałam, że łączy nas silna więź. On sprawia, że każdy dzień jest lepszy. Czułam, że znam go od zawsze,” powiedziała Avril tłumacząc, że Mod Sun to ten jedyny. „Cieszę się na wspólne przygody, tworzenie, koncertowanie, pracowanie, dojrzewanie. Wspaniale czuć, że ma się obok osobę, która świętuje z Tobą sukcesy, wspiera w ciężkich momentach i będzie z Tobą też pomiędzy tym wszystkim”. 

Podobne Posty