Mod Sun zdradza rolę Avril w filmie Good Mourning

W czwartek w The London West Hollywood w Beverly Hills odbyła się światowa premiera wspólnego filmu Machine Gun Kelly i Mod Suna, „Good Mourning”. Z jej powodu narzeczony Avril nie wystąpił na Bite Me Tour w mieście Windsor. Już kilka tygodni temu, gdy internet obiegły zdjęcia podpisanego scenariusza produkcji informowaliśmy, że Avril Lavigne jest w nią zaangażowana. Nie było jednak jasne, i tak naprawdę wciąż nie jest, w jakim stopniu. Na premierze „Good Mourning” Mod Sun miał okazje opowiedzieć nieco o udziale swojej przyszłej żony w produkcji.

W rozmowie z ETCanada zdradził, że musiał dość mocno prosić piosenkarkę o zagranie w jednej scenie, bo miał to być epizod z pocałunkiem. „Avril nigdy nie całowała się w filmie, nawet w teledyskach, więc musiałem się mocno wykazać, żeby ją przekonać”. 

https://twitter.com/extratv/status/1525174792738942977?s=21&t=fn14VvUaxvJHG__3iFJ_pQ

Wywiad był też okazją do zapytania o ślubne plany i przygotowania. „Oficjalnie jeszcze się nie rozpoczęły, ale mieliśmy przyjęcie w paryskim stylu, które było kosmiczne, więc ślub będzie szalony”. Mod zdradził też, że zarówno on jak i Lavigne uwielbiają Paryż, stąd pomysł na zaręczyny właśnie w tym mieście. 

Podobne Posty