Wraz z publikacją nowego zdjęcia Avril Lavigne – spójrz powyżej – jak bumerang powróciło pytanie o premierę reedycji albumu „Love Sux”, o której sama piosenkarka mówiła już kilka miesięcy temu. Choć mogłoby się wydawać, że czerwiec będzie okazją do świętowania 20-tej rocznicy wydania debiutanckiej płyty Lavigne, wszystkie nowe publikacje na temat rocznicowego wydania albumu mówią, że ten ukaże się pod koniec tego roku. Pytania o zbliżającą się premierę „Love Sux” deluxe nie wydają się nie na miejscu także patrząc na koncertowe plany Avril, która w tym miesiącu – 17 czerwca – zaczyna wspólne koncertowanie z Machine Gun Kelly podczas jego halowej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych.

Na nowym zdjęciu można dopatrzeć się kilku tytułów, które nie trafiły na podstawową wersję najnowszego krążka Kanadyjki. Jest tam również Californyeah, tytuł który pojawił się na rok przed wydaniem „Love Sux” i wrócił w lutym, gdy rzekomo sfinalizowano tracklistę wydawnictwa. Pisaliśmy o tym tutaj.

Autorem zdjęć – drugie publikujemy na Instagramie – jest Joe Termini, który opublikował je na swojej stronie internetowej w ramach portfolio. Trudno więc jednoznacznie łączyć publikację z premierą nowych utworów.

Podobne Posty