W towarzystwie najbliższych, przyjaciół, współpracowników i fanów Avril Lavigne odsłoniła swoją gwiazdę w kultowym Hollywood Walk of Fame w Los Angeles. O tym, że piosenkarce umożliwiono uzyskanie tego wyróżnienia pisaliśmy już w 2021 roku. W trakcie dzisiejszej uroczystości przemawiali John Feldmann i Machine Gun Kelly, którzy opowiedzieli o tym, jak cudowną przyjaciółką i artystką jest Avril, podziękowali za wspólną pracę i spędzany razem czas.

Podczas swojej przemowy Lavigne odniosła się do ikonicznego zdjęcia, jakie zrobiła sobie właśnie w Hollywood Walk of Fame w wieku 16 lat, podczas pierwszej wizyty w Los Angeles. Na potrzeby ceremonii wydrukowano je w dużym formacie, a piosenkarka przywiozła bluzę, w której wówczas pozowała, aby po latach zrobić to znów, już w własną gwiazdą. Avril podziękowała też wszystkim, z którymi jej zawodowe drogi połączyły się ba przestrzeni 20 lat, w tym fanom i zapewniła, że czeka na kolejne 20 lat tej przygody.

W uroczystości wzięli udział m.in. Mod Sun, Lauren Christy, Evan Taubenfeld i Nano Tissera. Nagranie z uroczystości można zobaczyć poniżej, a tutaj dostępne są zdjęcia.

Podobne Posty