Od dziś w ogólnej sprzedaży jest kolekcja Avril Lavigne x Killstar, o której pisaliśmy tu i tu. W ramach promocji na łamach internetowego wydania NYLON ukazał się wywiad z Avril, opatrzony kilkoma zdjęciami z sesji, które były już wcześniej dostępne. W rozmowie, która w większości dotyczyła mody i upływu czasu, możemy się dowiedzieć o planach piosenkarki na ten miesiąc.

Lavigne rozważa wybranie się w weekend do New Jersey na rozdanie nagród MTV, do których jest nominowana w kategorii Best Alternative za teledyski do „Love It When You Hate Me” z blackbear oraz „G R O W” z Willow Smith oraz wspomniała, że pod koniec tego miesiąca (nareszcie) odsłoni gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. Pisaliśmy o tym tutaj, a pierwotnie ceremonia z udziałem Avril miała odbyć się w czerwcu, a wydarzenie połączone z rocznicą albumu „Let Go”. Jak na razie organizator nie potwierdził słów piosenkarki i nie ujawnił dziennej daty.

„Czuję się wyjątkowo mając karierę, dzięki której tworzę muzykę, zajmuję się modą, filmami, podejmuję inne wyzwania. Tym wszystkim, co pozwala mi wyrażać swoją kreatywność, przy czym zawsze świetnie się bawię”, mówi Avril. „Współpraca z Killstar była idealna, projekty są urocze, firma czuje mój styl”.

„Mam szczęście, że moje utwory były w radiu, dzięki czemu wbiły się w pamięć ludzi, a ja mogłam je grać na całym świecie, a ludzie je znają. To wyjątkowe, więc mam poczucie, że te 20 lat było bardzo owocne, występy dla ludzi, którzy znają każde słowo wykonywanych utworów. […] Niewielu się to udaje, to nie jest też łatwe. Czasem masz szczęście i jesteś autorem jednego przeboju. A ja mam naprawdę niesamowitych fanów, którzy prawdziwie mnie rozumieją, moją muzykę”.

Rozmowę można przeczytać tutaj.

Podobne Posty