Jak informowaliśmy tutaj, Avril Lavigne wraca do zabawy modą, nawiązując współpracę z brytyjską marką Killstar. Już jutro odbędzie się prezentacja dla osób zapisanych do newslettera marki, a w środę, 24 sierpnia, rusza sprzedaż ogólna. Wiadomo już, że produkty będą w cenach od $14,99 do $59,99, a motywem przewodnim będą czaszki. Przedsmak kolekcji pokazano w publikacji dla Rolling Stone, z której zdjęcia udostępniliśmy w naszych mediach społecznościowych – na Twitterze i Instagramie.

„Projekty są seksowne, z gotyckim twistem. Uwielbiam kontrast w połączeniu seksownej bielizny z czaszkami. Od zawsze kochałam printy z czaszkami, drutami kolczastymi. W domu mam naprawdę wiele takich elementów, więc poszliśmy w tym kierunku”, powiedziała Avril. „Uwielbiam projekty Killstar, podłapali mój zamysł i powstały świetne projekty”. 

Częścią kolekcji będą sukienki, crop topy, bluzy oraz akcesoria, m.in. różowa walizka w kształcie czaszki. Firma przygotowała szeroką rozmirówkę – od XS do 4XL. Tutaj można zapisać się do newslettera i podejrzeć kolekcję już jutro, a tu przeczytać cały materiał opublikowany przez Rolling Stone. 

Podobne Posty