Yungblud zapowiada duet z Avril Lavigne?  

W ostatnich tygodniach, najpierw za sprawą wspólnych zdjęć ze studia nagraniowego, później dzięki zapowiedzi samych artystów a finalnie przez pokrywające się dni kręcenia teledysku podgrzewane są plotki o nadchodzącej premierze wspólnego utworu Avril Lavigne i Yungbluda. Choć wciąż nie do końca wiadomo, czy piosenka zwiastuje premierę rozszerzonej wersji ostatniej płyty Avril czy nie ma z nią nic wspólnego, Yungblud coraz śmielej o niej opowiada.

Podczas jednego z najnowszych wywiadów przyznał, że przed wylotem do Meksyku nakręcił teledysk do „wielkiej współpracy”. Tego samego dnia teledysk kręciła Avril. Na Instagramie muzyka pojawił się też fragment tekstu, który może pochodzić z nadchodzącego singla. Fakt, że to Yungblud komunikuje informacje o współpracy – również on opublikował nagranie z Avril zapowiadające wspólną piosenkę – może oznaczać, że to Avril jest gościem w tym duecie. 

Pierwsze doniesienia o wspólnym utworze pojawiły się wiosną 2021 roku – pisaliśmy o tym tutaj, a drugie z początkiem września 2022, tekst tu


https://www.instagram.com/p/CjncQ0fOEmt/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Podobne Posty