Avril Lavigne udzieliła wywiadu magazynowi In Love, w którym opowiedziała o muzyce, początkach swojej kariery, inspiracjach i teraźniejszości, planach na przyszłość i obecnych projektach. W rozmowie nie zapomniała wspomnieć o nadchodzącej premierze rozszerzonej wersji albumu „Love Sux”, potwierdzając tym samym tracklistę – a przynajmniej większą jej część.

„Dodaję do płyty singiel „I’m a Mess” z Yungbludem, mamy piękne akustyczne wersje singli “Love Sux,” “Bois Lie,” “Love It When You Hate Me,” i “Bite Me” oraz dwa utwory, których nikt jeszcze nie słyszał” – powiedziała. Kilka dni temu, na Twitterze, potwierdziła już, że jednym z nowych nagrań jest piosenka zatytułowana „Mercury In Retrograde”.

„Yungblud zaprosił mnie do udziału w swoim wirtualnym koncercie w trakcie pandemii i tak złapaliśmy kontakt. Dobry timing to najważniejsza rzecz. Napisanie „I’m a Mess” przyszło nam łatwo i naturalnie. Kiedy zaczęły się rozmowy o wydaniu czegoś nowego wiedziałam, że to właśnie ta piosenka powinna się ukazać”, wyjaśniła Avril.

Autorem zdjęć jest Nathan James. Publikację – pełen wywiad i zdjęcia – można znaleźć tutaj. Avril wraca pamięcią do podpisania kontraktu płytowego i odsłonięcia gwiazdy w Alei Sław, utworu „Breakaway” i prac nad filmem inspirowanym „Sk8er Boi”, ponownie wspomina też o dokumencie, zamiłowaniu do gotowania i swoim stylu, w tym współpracy z marką Killstar.

Podobne Posty