Już w sobotę, 29 kwietnia, zapraszamy do Pubu Biblioteka w Łodzi na IX Zlot Fanów Avril Lavigne. Spotkanie odbywa się na dzień przed koncertem Avril Lavigne w Atlas Arenie i ma być okazją do spotkania się po latach, poznania się i wprawienia w doskonały nastrój przed niedzielnym koncertem.

Koncerty na dużym ekranie, playlisty z utworami Avril, skrzynka z listami dla piosenkarki, pamiątkowa księga, nasz słynny już konkurs wiedzy i możliwość podpisania się na fladze, która mamy nadzieję, że zawiśnie w Atlas Arenie. Dużo swobody i przestrzeni do porozmawiania z innymi fankami i fanami, rozmów na temat Avril, jej twórczości i po prostu, poznania się.

To i ciut więcej będzie czekało na Ciebie w Łodzi. Nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów, ale jeśli kiedykolwiek byliście – lub śledziliście relacje ze spotkań – wiecie, że z naszych spotkań trudno wyjść z pustymi rękoma. Wydarzenie wspiera Warner Music Poland oraz Sony Music Poland, dysponujące back catalogu’em Avril.

IX Zlot Fanów Avril Lavigne, 29 kwietnia, Pub Biblioteka, ul. A. Struga 7, Łódź. Start godz. 18.00. Wstęp darmowy, wejście dla osób pełnoletnich.

Podobne Posty