Trzema koncertami w Anglii Avril Lavigne zakończyła światową trasę koncertową Love Sux Tour! W sobotę kanadyjka zagrała dla trzech tysięcy fanów w O2 Apollo w Manchesterze, a w tym tygodniu w Alexandra Palace w Londynie. Do setlisty londyńskich koncertów powróciła ballada „When You’re Gone”, a po pierwszym koncercie – zgodnie z zapowiedzią – piosenkarka wybrała się na after party do jednego z lokalnych klubów.

Na londyńskich koncertach pojawił się jej manager, Nano Tissera oraz przyjaciel i autor wielu kontraktów reklamowych, Mark Heller. Od koncertu w Belgii Team Lavigne był poszerzony o Ryana McFaddena, który dawniej regularnie realizował dla Avril zakulisowej nagrania video i zdjęcia, a na trasie zastąpił filmowca zespołu Girlfriends, który pomagał w zbieraniu materiału na profile Avril przez pierwszych 11 koncertów.

Bad Reputation intro + Bite me
What The Hell
Complicated
Intro + When You’re Gone
My Happy Ending
I’m A Mess
Wannabe feat. Phem + fanki 
Hello Kitty outro + Love Sux
Girlfriend
Love It When You Hate Me
Sk8er Boi
Intro + Head Above Water
Im With You 
Here’s to Never Growing Up

Teraz przed piosenkarką przerwa, o której już sama wspomniała, a dla nas fanów czas na przyglądanie się efektom jej kolejnych modowych działań. W koncertowym kalendarzu nie ma na razie żadnych wydarzeń.

Podobne Posty