Być może Amazon nie ujawnił wszystkich niespodzianek, które z okazji startującej w tym  miesiącu trasy “The Greatest Hits Tour” przygotowała Avril. Tutaj informowaliśmy, że na 21 czerwca zapowiedziano premierę albumu z największymi przebojami piosenkarki – informacja czeka co prawda na oficjalnie potwierdzenie od samej zainteresowanej, ale w sieci już zaczęły pojawiać się informacje o kolejnych wydawnictwach. 

Podążając tropem sklepów muzycznych można znaleźć informację, że również 21 czerwca ukaże się specjalna wersja albumu “Under My Skin” na kolorowym winylu! Na ten sam dzień wyznaczono też premierę “Let Go” na turkusowym winylu, “The Best Damn Thing” na różowym winylu, “Goodbye Lullaby” na białym winylu oraz “Avril Lavigne” na niebieskim winylu. Informacje zostały ujawnione przez niemiecki JPC. O wariantach albumu “The Greatest Hits” pisaliśmy tu

Inne plotki mówią, że okładkami specjalnych wydań winyli będą odtworzone zdjęcia z sesji okładkowych, stąd opublikowane przez Lavigne zdjęcie nawiązujące do singla „Complicated”. Potwierdzenie powinniśmy otrzymać w piątek, 10 maja, o 18.00.

Podobne Posty