Po pierwszym koncercie Avril Lavigne w ramach The Greatest Hits Tour w sieci zawrzało. Fani domagali się dłuższej setlisty oraz uwzględnienia piosenki „Hot”, „Losing Grip” i „Nobody’s Home”. Kanadyjka postanowiła spełnić te prośbę i poszerzyła, o dwa utwory, setlistę wczorajszego koncertu w White River Amphitheatre. Do koncertowego setu włączono pochodzący z „Let Go” singiel „Losing Grip” oraz „Hot” z „The Best Damn Thing”, wykonany we fragmencie.

Pojawiły się nawet głosy, że na koncercie w Vancouver zrezygnowano z zagrania tych piosenek, ponieważ koncert Avril był opóźniony o ponad godzinę. Czy utwory utrzymają się w setliście? Przekonamy się już dziś, bo Lavigne zagra w Ridgefield, WA.

Setlistę, pierwsze nagrania z koncertu w White River Amphitheatre publikujemy poniżej. Warto też wspomnieć, że merch trasy poszerzył się o kolejne projekty – np. bluzę inspirowaną trzecim albumem Avril, a w strefie VIP dla fanów przygotowano stanowisko do robienia bransoletek. Pełna lista nadchodzących koncertów jest dostępna tutaj. Przed Lavigne jeszcze pięć koncertów w Stanach, a później miesiąc w Europie. Z tej okazji w naszym sklepie internetowym pojawiły się nowe projekty – nawiązujące do rocznicy koncertu w Łodzi oraz rocznicy „Under My Skin”.

Girlfriend
What The Hell
Complicated
Smile
Here’s To Never Growing Up
Hot (fragment)
My Happy Ending
Losing Grip
He Wasn’t
Don’t Tell Me
When You’re Gone
Fake As Hell w/ All Time Low
Bite Me
Love It When You Hate Me
Sk8er Boi
Head Above Water
I’m with you

Podobne Posty