Koncertem dla ponad 18 500 fanów Avril Lavigne rozpoczęła trasę koncertową The Greatest Hits Tour w kanadyjskim Vancouver! Na fanów czekał nowy merch – częściowo dostępny od kilku tygodni online, obiecane zestawy VIP dla fanów i nostalgiczny powrót do przeszłości. Dzień przed koncertem zadbano również o to, aby kanadyjskie media odpowiednio przygotowały fanów Avril do koncertu, publikując artykuły mówiąc o tym, że koncert będzie wypełniony singlami i największymi przebojami artystki.

Tak też było, bo w setliście pojawiły się singlowe wybory ze wszystkich lat muzycznej kariery Avril – koncert rozpoczął przebój “Girlfriend”, a zakończył jeden z bezsprzecznie największych hitów, “I’m With You”.

Co ciekawe, Avril nie zagrała żadnej z piosenek, o których wspomniała w wywiadzie dla Call Her Daddy – zabrakło utworu “Breakaway” i coveru Green Daya. Był za to duet z All Time Low, powrót “Don’t Tell Me” oraz “He Wasn’t”. Setlistę i pierwsze nagrania publikujemy poniżej.

Z trasy Love Sux Tour zachowano nie tylko elementy produkcji, ale też zwyczaj zapraszania fanów na scenę. Lavigne zrobiła to podczas wykonywanego razem z All Time Low singla „Fake As Hell” – fani ze strefy VIP weszli na scenę, aby zaśpiewać wspólnie z artystami, zrobić pamiątkowe zdjęcia i otrzymać niespodzianki, deskorolki z autografem Avril. Strona wizualna tej trasy zasługuje na szczególną uwagę – zadbano o nawiązania do różnych etapów kariery, przygotowano specjalne materiały video oraz, w porównaniu do trasy z ubiegłego roku, rozbudowano efekty specjalne i liczbę ekranów.

1. Girlfriend
2. What The Hell
3. Complicated
4. Smile
5. Here’s To Never Growing Up
6. My Happy Ending
7. He Wasn’t
8. Don’t Tell Me
9. When You’re Gone
10. Fake As Hell w/ All Time Low
11. Bite Me
12. Love It When You Hate Me
13. Sk8er Boi
14. Head Above Water
15. I’m with you
https://twitter.com/cvanut/status/1793463267538674065?s=46&t=g9YB2q4c2SB0nPuEEkWyKA
https://www.instagram.com/p/C7TkWZ4Od9i/?igsh=MTFlanAyc2Z1d2N5NQ==

Podobne Posty