FAQ o koncert Avril w Łodzi & europejską trasę

AKTUALIZACJA z 16.04.2023: Koncert Avril Lavigne w łódzkiej Atlas Arenie, pierwotnie zaplanowany na marzec 2022 roku, został (wraz z całą europejską trasą koncertową) przeniesiony na 30 kwietnia 2023 roku. Zakupione bilety zachowują ważność. Informacja o zmianie daty powinna być widoczna w panelu zakupowym wybranej bileterii i/lub na mailu, którego użyto do dokonania transakcji.

1. Gdzie odbędzie się koncert?

Avril Lavigne wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 30 kwietnia 2023 roku.

2. Kto jest organizatorem?

Organizatorem wydarzenia jest Follow The Step.

3. Gdzie i od kiedy kupię bilety?

Bilety w sprzedaży od 25 października 2021 roku, godziny 10:00. Oficjalne punkty sprzedaży biletów: www.followthestep.com, Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

4. Ile kosztują bilety?

Early Entry Golden Circle, 449zł – uprawnia do wejścia na teren wydarzenia w pierwszej kolejności, do miejsca stojącego na płycie Atlas Areny w pierwszej wyznaczonej strefie pod sceną;

Golden Circle 349zł – uprawnia do wejścia na teren wydarzenia w drugiej kolejności, do miejsca stojącego na płycie Atlas Areny w pierwszej wyznaczonej strefie pod sceną;

Płyta 249zł – uprawnia do wejścia na teren wydarzenia w trzeciej kolejności i do miejsca stojącego na płycie Atlas Areny w drugiej wyznaczonej strefie pod sceną;

Trybuny 149-249zł – zapewnia numerowane miejsce siedzące.

5. Jaką nazwę nosi trasa?

Koncert jest częścią światowej trasy koncertowej „Love Sux Tour 2023”, która pierwotnie nosiła nazwę „Head Above Water Tour” i w Europie miała się odbyć wiosną 2020 roku. Z powodu pandemii koncerty były 3-krotnie przekładane.

6. Co z biletem, który mam na koncert zaplanowany na 2020/2021/2022?

Bilety kupione na którykolwiek z ogłoszonych w 2019/2020/2021 roku koncertów Avril w Europie są ważne, chyba że zostały anulowane przez Organizatora (przypadek koncertów we Włoszech, na które w 2020 roku ruszyła nowa sprzedaż) oraz jeśli nabywca nie zgłosił chęci zwrotu lub nie wykorzystał vouchera.

7. Czy mogę wymienić bilet kupiony na koncert Europie na bilet na koncert w Polsce?

Nie ma możliwości wymiany biletu między krajami/miastami.

8. Czy muszę mieć szczepienie, żeby wejść na koncert?

Odsyłamy do regulaminu: www.followthestep.com/regulamin. Polecamy też śledzić rządowe doniesienia i upewnić się, jakie są zalecenia w miesiącu, w którym odbędzie się koncert. W tym momencie (2 kwietnia 2023) nie ma obowiązku posiadania szczepienia, aby wziąć udział w koncercie.

9. Czy mogę wejść na koncert jeśli nie jestem pełnoletni/a?

Tak. W regulaminie Organizatora znajduje się informacja na ten temat: www.followthestep.com/regulamin

10. O której zacznie się koncert?

Start przewidziany jest na godzinę 21.00.

11. Co zaśpiewa Avril?

Koncertową setlistę znajdziesz tutaj.

12. Ile trwa koncert Avril?

Koncert Avril trwa średnio 75 minut.

13. Czy przed koncertem będzie się można spotkać z Avril podczas Meet & Greet?

Najprawdopodobniej nie będzie takiej możliwości. Już podczas trasy w 2019 roku Avril zrezygnowała z takich spotkań z fanami, ale chętnie rozdawała autografy po koncercie, dla fanów czekających przed obiektem koncertowym.

14. Czy Fan Club Avril Lavigne „Take It!” Polska planuje jakieś akcje koncertowe?

Tak! Przygotowujemy 3 flagi Polski – na jednej pojawi się napis Fan Club Avril Lavigne „Take It!” Polska 2004-∞. Na każdej z flag będą mogli podpisać się fani. Pierwszą okazją do podpisania się będzie Zlot Fanów. Kolejna bezpośrednio przed koncertem.

Podczas utworu „I’m With You”, który będzie zamykał koncert, chcemy aby fani podnieśli białe kartki A4, na których czarnym markerem napiszą THANK YOU. W trakcie ballady, „When You’re Gone”, prosimy fanów o włączenie latarek.

15. Czy Fan Club planuje przekazanie Avril prezentu od polskich fanów?

Tak! Piosenkarka dostanie od nas dywan z wizerunkiem Hello Kitty inspirowany jej albumami. Będzie czekał na nią w garderobie w Atlas Arenie. Dywan ma 135 cm wysokości i 55 cm szerokości.

Autorką dywanu jest Pani Dywaniara.

16. Czy do sprzedaży wrócą koszulki „Poland Loves Avril Lavigne” przygotowane w 2019 roku?

Tak! Wszystko dostępne tutaj.

17. Czy podczas koncertu będzie można kupić oficjalny merch Avril – koszulki, bluzy itd.?

Trudno sobie wyobrazić, żeby mogło być inaczej. Przekonamy się z początkiem trasy.

18. Czy przed koncertem będzie support?

Tak, w Polsce przed Avril wystąpi PHEM.

19. Czego nie mogę wnieść na teren wydarzenia?

Na terenie koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia sprzętu rejestrującego audio-video, w tym dronów i selfiesticków oraz określonych w regulaminie aparatów foto, zakaz wnoszenia niebezpiecznych przedmiotów, w tym broni, petard, rac, zakaz wnoszenia alkoholu i środków odurzających, zakaz wnoszenia własnych napojów i jedzenia oraz zakaz wnoszenia zamkniętych paczek, pakunków itd. Informacje te zostały zaczerpnięte z regulaminu: http://followthestep.com/pl/regulamin/

FAQ zaktualizowane 16 kwietnia 2023 roku.