Koncert w Polsce

AKTUALIZACJA z 7.02.2022: Koncert Avril Lavigne w łódzkiej Atlas Arenie, pierwotnie zaplanowany na marzec 2022 roku, został (wraz z całą europejską trasą koncertową) przeniesiony na 30 kwietnia 2023 roku. Zakupione bilety zachowują ważność. Informacja o zmianie daty powinna być widoczna w panelu zakupowym wybranej bileterii i/lub na mailu, którego użyto do dokonania transakcji.


Jest nam niesłychanie miło podzielić się z Wami wiadomością o koncercie Avril Lavigne w Polsce! Artystka wraca do naszego kraju po ponad dekadzie nieobecności, aby 2 marca 2022 roku stanąć na scenie w Atlas Arenie, w Łodzi. Będzie to pierwszy koncert Avril w Polsce od występu we Wrocławiu, w 2008 roku, podczas The Best Damn Tour. Łódzki koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej nazwanej od imienia artystki, w której skład wchodzą koncerty przełożone z 2020 roku.

Bilety na koncert w Łodzi trafią do sprzedaży w poniedziałek, 25 października o godzinie 10:00 i będą dostępne na stronie organizatora wydarzenia, Follow The Step, z którym mamy przyjemność współpracować. Już teraz możecie dołączyć do oficjalnego wydarzenia na Facebooku, tutaj oraz do naszej grupy na Facebooku, gdzie oprócz ekscytowania się tą nowiną odpowiadamy na Wasze pytania.

Chyba możemy już to głośno powiedzieć… doczekaliśmy się!!! Do zobaczenia w Łodzi!

KONCERTOWE FAQ – WEJDŹ TUTAJ (KLIK)

Szukasz idealnej koszulki na koncert? Przygotowaliśmy całą kolekcję! Wejdź tutaj, poznaj ofertę i złóż zamówienie!