Już w niedzielę, 21 lipca zapraszamy Was na VIII Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne. Spotykamy się w Parku Ujazdowskim w Warszawie przy Pergoli nad stawem o godzinie 16:00. Dla Zlotowiczów, którzy w latach 2010-2015 należeli do Fan Clubu Avril Lavigne „Take It!” Polska będziemy mieli powitalne prezenty niespodzianki!

Co przygotowaliśmy? Będą klasyczne punkty spotkania, a więc możliwość wpisania się do Księgi Pamiątkowej oraz konkursy z nagrodami. Będzie także krótki koncert z utworami Avril i niespodzianka, której nie zdradzimy.
Jak nas rozpoznać? Po balonie Hello Kitty, który będzie nam towarzyszył.

Ramowy plan spotkania
16:00 – powitanie, wpisy do Księgi Pamiątkowej
17:00 – konkurs wiedzy o Avril
17:30 – konkurs znajomości tekstów piosenek Avril
18:00 – konkurs z chronologią wydarzeń z zawodowego życia Avril
18:30 – niespodzianka
19:00 – zakończenie spotkania

Co zabrać? O czym nie zapomnieć? Uczestników spotkania prosimy o zaopatrzenie się w wodę oraz coś do przekąszenia, zabranie ze sobą koców, długopisów lub pisaków, przyjaciół i dużej dawki pozytywnej energii. Członków Fan Clubu „Take It!” prosimy o zabranie kart potwierdzających członkostwo.

W trakcie spotkania będziemy zbierali także możliwość zakupienia drobiazgów związanych z Avril, a uzbierane pieniądze przeznaczymy na coroczne opłaty pozwalające utrzymać naszą stronę.

Patronami medialnymi spotkania są Medleyland.pl, WLKM.pl i Koncertomania.pl.

Ponadto, jak zawsze, informujemy, że w przypadku bardzo złych warunków pogodowych – nawałnic, burz, ulewnych deszczy, trzęsienia ziemi itp. – spotkanie zostanie automatycznie odwołane. Jest to standardowy komunikat, ale w ciągu ośmiu lat nigdy nie musieliśmy odwoływać spotkania, więc i w tym roku tak nie powinno się stać! Jeśli macie do nas jakieś pytania, prosimy o kontakt pod tym adresem: kontakt@avril-lavigne.pl bądź w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Do zobaczenia! Czekamy na Was, Little Black Stars!