01.04.2014, 15:54

Nowe ujęcie z tegorocznej kampanii reklamowej Ice Tea

Autor: avril993Komentarzy: 30

Wczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad nowym spotem reklamowym chińskiej Ice Tea, której zarówno twarzą, jak i ambasadorką jest Avril Lavigne. Dzisiaj przedstawiamy kolejne zdjęcie autorstwa Marka Liddell wykonane w tych samych celach promocyjnych. Aby zobaczyć wszystkie fotografie, kliknij na obrazek poniżej!

Nowe ujęcie z tegorocznej kampanii reklamowej Ice Tea


01.04.2014, 15:28

Avril Lavigne na okładce tajlandzkiego Nylon Magazine

Autor: avril993Komentarzy: 12

Podczas lutowej wizyty w Tajlandii, w ramach azjatyckiej części światowej trasy koncertowej, Avril Lavigne wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla tajlandzkiego wydania czasopisma Nylon Magazine. Piosenkarka nie tylko pozowała do zdjęć, ale i udzieliła wywiadu, dzięki czemu trafiła na okładkę letniego numeru.

Avril Lavigne na okładce tajlandzkiego Nylon


01.04.2014, 12:04

Avril i Miley Cyrus walczą na słowa w Toronto

Autor: AnjaKomentarzy: 22

Co może się stać, gdy Avril Lavigne spotka się z Miley Cyrus? Dojdzie do zderzenia dwóch mocnych osobowości i ostrej wymiany zdań... choć nie do końca na poważnie. Panie miały przyjemność spotkać się za kulisami wczorajszego koncertu Bangerz Tour w kanadyjskim Toronto, o czym nie zapomniały poinformować za pośrednictwem portali społecznościowych. Zdjęcia z 31. marca.

Avril i Miley Cyrus walczą na słowa w Toronto

Podczas gdy Lavigne... [więcej]


31.03.2014, 22:19

Posłuchaj "Breakaway" w wykonaniu Avril (?)

Autor: AnjaKomentarzy: 50

Dziesięć lat temu Avril Lavigne odsprzedała prawa do piosenki "Breakaway" Kelly Clarkson, która zrobiła z utworu jeden ze swoich największych przebojów. Czyżby po latach oczekiwań do sieci przedostało się nagranie demo "Breakaway" młodziutkiej Lavigne? Posłuchajcie i oceńcie, czy to rzeczywiście sugerowane demo, czy tylko związana z jutrzejszym świętem mistyfikacja! Nie zapomnijcie, że krótkie fragmenty "Breakaway" w wykonaniu Avril krążą po sieci od kilku lat.31.03.2014, 21:27

Avril Lavigne ujawnia koncepcję nowej reklamy Ice Tea!

Autor: avril993Komentarzy: 14

Kilka razy informowaliśmy już o planach nakręcenia drugiej reklamy chińskiej herbaty Ice Tea, której Avril Lavigne jest zarówno twarzą, jak i ambasadorką. W sieci udostępniono nie tylko pierwsze zdjęcia z planu, ale i trzyminutowy materiał video zza kulis, w którym Kanadyjka uchyla rąbka tajemnicy co do koncepcji nowego spotu.


Po krótkim wprowadzeniu w postaci migawek z ostatnich koncertów piosenkarki w Chinach, w materiale pojawia się uśmiechnięta... [więcej]


31.03.2014, 10:48

Avril publikuje dwa zdjęcia z planu nowej reklamy

Autor: AnjaKomentarzy: 20

Jeszcze w ubiegłym roku informowaliśmy o pracach nad drugim spotem reklamującym chińską herbatę Ice Tea, której twarzą jest Avril. Dziś za pośrednictwem chińskiego odpowiednika portalu Twitter, Avril zaprezentowała dwa zdjęcia wykonane na planie zdjęciowym wspominanego spotu. W galerii znajdziecie więcej zdjęć!
<< 2 z 931 >>

Powered by PsNews

Sonda
Który z singli
uważasz za lepszy?
When You're Gone
Let Me Go
Sonda

Sonda

 

 

 

 

 

 

 


Sonda

  Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Listopad 2005

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron

Witryna Rekomendowana CGM.PL