Nowa strona 1

Over The Hedge (pol. Skok przez płot)  (2006)


Avril-Lavigne.pl: Dział Filmy

 

Over The Hedge (pol. Skok przez Płot) to komputerowo-animowany film, który bazuje na komiksie stworzonym przez United Media - Over The Hegde. Film trafił do amerykańskich kin 19. maja 2006 roku, zaś jego oficjalna premiera odbyła się 30. kwietnia w Los Angeles. Do polskich kin film trafił 7. lipca 2006 roku. Przed amerykańską premierą film pokazany został na Festiwalu Filmowym w Cannes (20-21. maja 2006), gdzie u boku gwiazd ekranu pojawiła sie Avril. W produkcji Avril Lavigne podłożyła głos 16-letniej Heather, córce Oposa Ozzie'go. W polskiej wersji filmu rola ta przypadła Joannie Jabłczyńskiej.
Ciekawostki:
- Reżyserami filmu są Tim Johnson i Karey Kirkpatrick,
- Pierwotnie premierę filmu planowano na listopad 2005 roku,
- Na podstawie filmu powstała gra video, wydana 9. lipca 2006 roku

 

Fast Food Nation (2006)


Avril-Lavigne.pl: Dział Filmy
Fast Food Nation powstał na podstawie książki Erika Schlossera Fast Food Nation: The Dark Side of the All-American Meal wydanej w 2001 roku (pol. Kraina fast foodów. Ciemna strona typowych amerykańskich posiłków.)
Schlosser opisał w książce historie barów szybkiej obsługi, typu fast food i skutków jedzenia takich dań. Pokazał w niej, że zawładnęły one Amerykanami i wygrywają z rozumem. Film w reżyserii Richarda Linklatera miał na celu pokazanie dosłownie tego samego, co opisał Schlosser, ale wyszło to jak przepis, który opisuje sposób żywienia Amerykanów.Premiera filmu odbyła się 10. listopada 2006 roku. Produkcję pokazano również na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie otrzymała nominacje do Złotej Palmy. W filmie Avril Lavigne wcieliła się w rolę Alice, studenckiej działaczki, która chce pomóc uratować zwierzęta przed przerobieniem na fast foody.

 

The Flock (pol. Drapieżnik)  (2007)


Avril-Lavigne.pl: Dział Filmy

The Flock (pol. Drapieżnik) jest thrillerem w reżyserii Andrew Lau Wai-Keung. Główne rolę w filmie zagrali Richard Gere i Claire Danes. Data premiery filmu nie jest do końca znana, ale uznaje się, że premiera odbyła się w 2007 roku. Do kin w Polsce film trafił 28. marca 2008 roku, ale jego premierę w naszym kraju planowano na grudzień 2007. W produkcji Avril Lavigne wcieliła się w role Beatrice Bell, dziewczyny podejrzanego o gwałt i morderstwo mężczyzny.


 

 

Epizody w serialach


W 2003 roku Avril Lavigne pojawiła się na planie serialu Sabrina the Teenage Witch (pol. Sabrina Nastoletnia Czarownica), gdzie wykonała piosenkę Sk8er Boi, pochodz±c± z jej debiutanckiego albumu Let Go (2002).


W 2004 roku Avril Lavigne zagrała sam± siebie w filmie stworzonym przez MuchMusic - Going the Distance (pol. Jazda na maksa). Oprócz krótkiego epizody piosenkarka zapiewała piosenkę Losing Grip ze swojej pierwszej płyty.
 


Sonda
Który z singli
uważasz za lepszy?
When You're Gone
Let Me Go
Sonda

Sonda

 

 

 

 

 

 

 


Sonda

  Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Listopad 2005

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron

Witryna Rekomendowana CGM.PL